OPIS


Hotel Wenecki mieści się w centrum Częstochowy w pobliżu głównego deptaku. Budynek usytuowany jest w zacisznej uliczce z dala od zgiełku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się filharmonia, dworzec kolejowy, a także główna atrakcja turystyczna miasta jaką jest klasztor na Jasnej Górze. W niewielkiej odległości znajdują się Galeria Jurajska, kino, kręgielnia oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Wyjątkowy klimat naszego hotelu tworzą jego zabytkowe elementy i architektoniczne wnętrza.

POKOJE


 

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje oraz apartamenty o wysokim standardzie. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z prysznicem, a w nich suszarka do włosów i mini przybory toaletowe. Pokoje mają kącik do pracy, telefon, lodówkę, a także kącik kawowo-herbaciany. Wszystkie nasze pokoje są klimatyzowane.

W naszej ofercie posiadamy komfortowe apartamenty typu studio.  Składają się z dwóch pomieszczeń – pokoju dziennego oraz sypialni.

W pokojach znajdują się czyścik do butów, igielnik oraz woda mineralna. Pokoje mają bezpłatny dostęp do internetu.

SALA KONFERENCYJNA


 

Dysponujemy salą idealna na prezentacje i szkolenia oraz spotkania biznesowe. Sala ma 75 m, jest jasna i klimatyzowana. Wyposażona jest w duży ekran, rzutnik i flipchart.

+ 48 572-913-788
+ 48 34 324 33 35
+ 48 34 324 33 03

Copyright © 2016 HOTEL WENECKI

Realizacja: BeOnlineStudio.pl